Maru Disain

Mulle on alati meeldinud ise oma kätega ilu luua…
Tunnen ennast päris kindlalt ja kahe jalaga maa peal paberist ja papist ilu luues, seetõttu on mu väikse ettevõte nimi Pabeributiik OÜ.
Aga õmblemine – see on mulle alati meeldinud (koolis käsitöötundides oleksingi hea meelega vaid seda teinud), kuid ühel või teisel viisil pole ma selle jaoks piisavalt aega või ideid leidnud. Aga nüüd, kui kangapoodides on saada tohutult palju imeilusaid ja kvaliteetseid kangaid, siis on õmblemine mu jaoks lausa lust! Oma vaba aja jagangi nüüd pere, paberitööde ja õmblemise vahel. Ega seda aega just ülearu ei ole, aga – kes teeb, see jõuab!
Õmblen peamiselt oma lastele ja endale, kuid kui on soovijaid ja mul aega ning oskusi, siis ka teistele.
Siin lehel on galerii mu õmblustöödest. Mõtlesin pikalt, kas jagan neid vaid oma profiilil Facebookis või teen siiski eraldi teema ja otsustasin viimase kasuks. See nimi “Maru” hakkas mulle lihtsalt nii väga meeldima. Esiti ei plaaninud ma sinna “Disain”otsa lisada, kuid Facebooki seadetes ei sobinud neljatäheline sõna username-ks 😀 (see, mis seal keskkonnas ülal aadressiribal näha on). Niiet, Maru Disain, puhtas eesti keeles nagu minu Pabeributiik. Ehe ja eestimaine!